Тренажерний зал фітнес-клубу «Актив» у Нововолинську

Тренажерний зал

Мрієте зробити своє тіло красивим і рельєфним? Хочете позбавитися депресії і декількох десятків кілограмів зайвої ваги? Замучили пошукові системи запитами «тренажерний зал Нововолинськ», «фітнес-клуб Нововолинськ» або «як схуднути»?  Тоді ви потрапили за потрібною адресою!

тренажерний зал актив

Фітнес-клуб «Актив» у Нововолинську створений для вас! У нас є новітні тренажери різних типів, які допоможуть підтягнути тіло, зміцнити імунітет, прогнати вічну втому, підвищити стресостійкість, наростити м’язову масу, знизити вагу.

Тренажерний зал дуже просторий. Системи вентиляції та кондиціонування продумані до дрібниць, вони забезпечують оптимальний мікроклімат у приміщеннях. Під час занять ви відчуватимете себе комфортно і невимушено. Музичні композиції, які супроводжують тренування, допомагають налаштуватися на потрібний лад, дають можливість повністю сконцентруватися на поставленому завданні, забути про всі насущні проблеми.

тренажерний зал актив нововолинськ

Наша перевага — високотехнологічність, безпека, доступність і персональний підхід до кожного клієнта. Велику увагу у фітнес-клубі «Актив» приділяється якості обладнання. Нашим генеральним партнером є VasilGym. Це провідна компанія в сфері обладнання для тренажерних залів, яка прекрасно зарекомендувала себе як виробника технологій абсолютної якості за найвищими стандартами в плані біомеханіки, ергономіки та дизайну.

 

Інструктори та персональні тренери

Щоб тренування проходили з максимальною ефективністю, наші персональні інструктори завжди прийдуть на допомогу. Займатися потрібно за розумною схемою, коли навантаження відповідають індивідуальним особливостям і потребам організму. Схеми розробляються спортсменами з силових видів спорту. Вони ж підбирають оптимальний графік відвідування занять, а також стежать за станом організму початківця спортсмена, тестують його перед заняттями спортом.

 

Тим, хто тільки починає займатися важкою атлетикою і фітнесом, ми рекомендуємо скористатися послугами особистого тренера. На перших порах практично неможливо самостійно правильно скласти для себе програму тренувань і ефективно виконувати вибрані вправи. При цьому, неправильна робота на силовому устаткуванні не тільки марна, а й травмонебезпечна.

Кожному клієнту в індивідуальному порядку підбирається підходяща схема занять, що враховує фізичну форму, регулярність відвідування тренажерного залу, поставлені цілі та інші важливі параметри. Досвідчений наставник відстежить правильність виконання вами вправ і внесе необхідні корективи. Робота з тренером дозволить отримати максимальну користь з кожного відвідування спортзалу.

 

Комфорт і результат

У фітнес-клубі «Актив» ретельно продумана зональна розстановка тренажерів відповідно до концепції тренувального процесу.

тренажерний зал актив нововолинськ

Враховані потреби відвідувачів клубу різного рівня підготовки: розташування тренажерів дозволяє клієнтам прогресувати від рівня початківців до професійного, не заважаючи один одному. Грамотне розташування різних функціональних зон максимально виключає можливість одночасної концентрації багатьох відвідувачів в одній зоні клубу, щоб тренувальний процес приносив задоволення і був комфортним і приємним абсолютно для кожного.

Концепції клубу враховують потреби та особливості кожної групи клієнтів, для яких сформовані спеціальні пропозиції, що враховують особливості і потреби кожного члена клубу:

— для новачків

— для професіоналів

Для відновлення сил, формування тіла і зміцнення духу у нашому фітнес-клубі створені всі умови: високотехнологічне обладнання, персональні інструктори, камери схову, комфортні роздягальні, фітнес-бар та чудова атмосфера для заняття спортом.