Cтеп аеробіка

step-aerobics-novovolynsk-active-fitness-club
Пн, Ср, Пт / 10.30-11.30, 20.00-21.00 300

 

Степ-аеробіка у фітнес-клубі "Актив" в Нововолинську

Степ в якості гімнастики чи аеробіки (не плутайте з танцем) був винайдений в США відомим фітнес-інструктором Джиною Міллер. Вона пристосувала його для своїх щоденних тренувань після перенесеної нею травми коліна. Першим тренажером, яким вона скористалася для одужання, були сходинки ганку її власного будинку.

Джина так захопилася рухами, в яких було безліч елементів спуску і підйому, що не помітила, як пролетів час, і схаменулася тільки тоді, коли зовсім одужала і повернула свою колишню спортивну форму.

Вона на власному досвіді переконалася, що найпростіші тренування на сходинках дали просто чудові результати. Саме це і спонукало її створити абсолютно новий вид аеробіки, за основу якого вона вирішила взяти вправи зі свого домашнього реабілітаційного комплексу. Така історія появи ще одного прекрасного виду спорту — степ-аеробіки, яка не тільки додає настрою, покращує фігуру але і оздоровлює весь організм.

Що розвиває степ-аеробіка?

У степі використовуються ті ж вправи, що і в класичній гімнастиці. Усі вони спрямовані на тренування м’язів серця, на вироблення кращої координації рухів. Але існує одна важлива відмінність степа від класичної гімнастики. Це те, що, виконуючи аналогічні вправи, можна досягти набагато більшого навантаження і, отже, результат дасть про себе знати набагато швидше.

Степ-аеробіка впливає на тіло комплексно, при цьому делікатно коректує форму ніг, розвиваючи потрібну групу м’язів. Ваше тіло буде стрункішим, гнучкішим, пластичним і витривалим.

Аеробіка має позитивну дію на весь організм, зміцнюючи дихальну, серцево-судинну, м’язову і нервову системи, а також нормалізує артеріальний тиск і діяльність вестибулярного апарату.

Вельми важливо, що ця аеробіка досить ефективна для тих груп м’язів, які дуже важко задіяти: сідниць, задньої частини стегна і привідних м’язів стегон.

Вчені з США провели серію наукових досліджень, в яких вивчався вплив степ-аеробіки на профілактику і лікування різних захворювань. З’ясувалося, що степ просто незамінний при артриті і остеопорозі, які зазвичай викликані гіподинамією — недоліком руху. Сьогодні від гіподинамії страждає мало не половина людства.

Чому варто займатися з тренером?

Степ-аеробікою можна займатися як індивідуально, так і з інструктором. З інструктором ви швидше навчитеся керувати своїм тілом, розраховувати індивідуальне навантаження. Радимо почати з найбільш простих, а потім переходити до більш складних рухів.

Причому, не важливо, як довго ви будете виконувати легкі вправи, час тут не критерій. Відмінні особливості цього нового виду спорту такі: ви не накачаєте цілу гору мускулів в непотрібних місцях, а отримаєте гармонійно розвинене тіло, прекрасну поставу і зможете виробити у себе красиві, виразні і точні рухи. Степ-аеробіка є одним з найшвидших способів "зробити" собі талію. Але головною тренованою частиною тіла будуть все ж ноги, які стануть стрункими і сильними.

Заняття степ-аеробікою — прекрасний засіб спалити калорії. Зазвичай заняття триває близько 50 хвилин, за цей час ви спалюєте 250-400 калорій. Зрозуміло, кількість знищених калорій залежить від інтенсивності виконання вправ. Щоб підвищити ефективність занять, використовуйте більш високу платформу. Заняття степ-аеробікою можна починати з 20 хвилин, поступово збільшуючи тривалість заняття до години (коли м’язи і серце звикнуть до навантажень).

Що необхідно взяти з собою на заняття?

  • Зручий спортивний одяг
  • Кросівки
  • Пляшку для води
  • Рушник

Ціни на розклад занять степ-аеробікою

Дні тренувань:

понеділок, середа, п’ятниця

Години тренувань:

ранкове з 11:00 до 12:00 та вечірнє з 20:00 до 21:00

Ціна:

  • перше тренування — безкоштовно
  • разове заняття — 50 грн
  • ранкове та вечірнє — по 250 грн/міс

 

Записатися