Римська лазня

rumska-laznya-novovolynsk-active-fitness-club
ПН-НД / 08:00 - 24:00 450

 

Римська лазня — історія

Лазні в Стародавньому Римі користувалися величезною популярністю: гімнастика, гігієнічні процедури і масаж, які могли отримати відвідувачі, допомагали підтримувати тіло в належній фізичній формі і виліковуватися від цілого ряду захворювань. І за минулі тисячі років попит на такі лазні не знизився — відвідувати їх люблять і багато наших співвітчизників. Але що ж являють собою сучасні римські лазні? Чи багато у них спільного з первісним варіантом?

Сучасна римська парна

Сьогодні така лазня — це облицьовані мармуром і декорованими мозаїчними орнаментами приміщення, з підігрітою підлогою і лежаками. Сучасна римська лазня — тепла, навіть гаряча: температура повітря в ній 45-60 градусів. Густий м’який пар, вологість якого близька до ста відсотків, заповнює приміщення так, що відвідувачів у парі практично не видно. Завдяки такому поєднанню температури і вологості, організм добре, з рясним відділенням поту, прогрівається і очищається.

 

Римська лазня у Нововолинську

Як і на жителів Древнього Риму, баня цього типу надає позитивний вплив на функціонування всіх органів і систем тіла наших сучасників:

  • прискорюється обмін речовин;
  • нормалізується діяльність серцево-судинної, дихальної, терморегулюючої та ендокринної систем;
  • знімається м’язове і нервове напруження;
  • відновлюється працездатність і бадьорість.

Приносить така процедура чимало користі і шкірі — найбільшому органу — розкриваються пори, видаляються омертвілі клітини; вона очищається, стає більш еластичною, пружною і набуває молодий і свіжий вигляд.

Графік роботи та ціни на римську лазню

Години роботи:

24 години

Правила відвідування:

Одночасно римську лазню у фітнес-клубі «Актив» найзручніше відвідувати кількістю до 6 чоловік.

Максимум відвідувачів 8 людей.

Ціни:

  • 08:00 21:00 300 грн за 3 год (до 6 чол. включно, кожна додаткова людина +50 грн, макс. 8 чол. кожна додаткова година +90 грн)
  • 21:00 24:00 330 грн за 3 год (до 6 чол. включно, кожна додаткова людина +50 грн, макс. 8 чол. кожна додаткова година +110 грн)
  • 24:00 08:00 380 грн за 3 год (до 6 чол. включно, кожна додаткова людина +50 грн, макс. 8 чол. кожна додаткова година +125 грн)

 

Записатися