Фінська сауна

suna-fin-novovolynsk-active-fitness-club
Пн-Нд (3 год, 6 людей) / 08:00 - 24:00 450

 

Фінська сауна Нововолинськ

Фінська сауна покращує кровопостачання шкіри, і дає позитивний косметичний ефект без всякої алергії, на відміну від багатьох косметичних засобів. Позитивний вплив на шкіру сауна може надавати навіть при захворюваннях: псоріазі, кропив’янці, екземі, фурункульозі.

Корисною для здоров’я фінську сауну робить оптимальне співвідношення вологості і температури. Температура у фінській сауні, у порівнянні з російською лазнею, може бути дуже високою — до 100°С, зате вологість набагато нижче — всього близько 15%.

Оздоровчий ефект також пояснюється тим, що гаряче повітря, яке ми вдихаємо, стимулює постачання крові у слизові оболонки дихальних шляхів, і збуджує їх клітини. Сильний розігрів тіла покращує і прискорює обмінні процеси — цим пояснюється і благотворний вплив на шкіру.

Раніше у фінській сауні не використали віник, а просто прогрівалися і потіли. Сьогодні в багатьох саунах, в тому числі і в самій Фінляндії, із задоволенням паряться з віниками, і навіть поливають водою на камені, хоча в основному для цього використовуються настої з трав.

В результаті відвідування фінської сауни не тільки віддаляється безліч токсинів і шлаків. Наші легені починають працювати інтенсивніше, серце активніше перекачує кров, стимулюється кровообіг у всьому організмі, що позитивно впливає на роботу серцево-судинної системи.

Графік роботи та ціни на фінську сауну

Години роботи:

24 години

Правила відвідування:

Одночасно фінську сауну у фітнес-клубі «Актив» найзручніше відвідувати кількістю до 6 чоловік.

Максимум відвідувачів 8 людей.

Ціни:

  • 08:00 21:00 300 грн за 3 год (до 6 чол. включно, кожна додаткова людина +50 грн, макс. 8 чол. кожна додаткова година +90 грн)
  • 21:00 24:00 330 грн за 3 год (до 6 чол. включно, кожна додаткова людина +50 грн, макс. 8 чол. кожна додаткова година +110 грн)
  • 24:00 08:00 380 грн за 3 год (до 6 чол. включно, кожна додаткова людина +50 грн, макс. 8 чол. кожна додаткова година +125 грн)

 

Записатися