Бокс

boxing-novovolynsk-active-fitness-club
ПН, СР, ПТ / 16:00-19:00/ Дит.-300 грн, Дор.-400 грн. 300

 

Заняття боксом у фітнес-клубі «Актив» в Нововолинську

Боксом можна займатися майже в будь-якому віці. Заняття боксом для дітей — це насамперед відмінно зарекомендована як в нашій країні, так і в усьому світі, методика розвитку і виховання дітей. Відмінна фізична підготовка, відпрацьовані десятиліттями методики тренувань — все це несуть в собі заняття боксом для дітей та дорослих. У секції боксу в фітнес-клубі «Актив» навчання боксу проводять професійні фахівці і можна не переживати — ви і ваша дитина отримає максимум уваги і якісних занять.

Бокс — це весело

Сьогодні в нашій країні з’єдналися дві школи боксу радянська і американська, взявши все найкраще з кожного з таких різних підходів. Такий довгий спортивний шлях не залишив білих плям в системі підготовки боксера і досвід тренерського складу гарантує точний підбір індивідуальних вправ, техніки і тактики для кожного. Заняття боксом дуже рухливі, а включені в тренувальний процес ігрові елементи роблять секцію боксу для дітей захоплюючим і улюбленим місцем.

Бокс може стати відмінною кар’єрою

Це істинно так, що доводять багато великих майстрів боксу, вони популярні і заробляють мільйони, адже головне знайти свою справу в цьому житті, все інше додасться. Багато хто думає про травматизм і жорсткості професійного боксу, однак за статистикою багато професій набагато більш небезпечні, наприклад і будівельники, і працівники заводів, і водії, ми вже не говоримо про міліціонерів і військових. Якщо Ваша дитина проявляє інтерес саме до цієї діяльності і у неї помітно виходить — то не варто заважати, оскільки часто таке втручання батьків лише уповільнює ріст людини, але ж головне в житті це особисте щастя. Почитайте про долі великих боксерів — багато з них були дуже розвиненими інтелектуально, обдарованими творчо і товариськими людьми. Так що не відкладайте і швидше приводите дитину в «Актив», час не чекає!

Розклад та ціни на секцію боксу

Дні тренувань уточніть в адміністратора

понеділок, середа, п’ятниця з 15:00 до 17:00 та з 17:00 до 19:00

Ціна (грн/міс):

  • разове заняття — 50
  • дітям до 16 років — 200
  • від 16 років — 250

 

Записатися