Флекс

body-flex-novovolynsk-active-fitness-club
ПН, СР, ПТ / 9:15-10:15, 18:00-20:00 350

 

Бодіфлекс для схуднення у Нововолинську

Бодіфлекс (BodyFlex) — одна з ефективних дихальних гімнастик, що сприяє швидкому схудненню. Цю незвичайну програму розробила п’ятдесятитрьохрічна американка Гріг Чайлдерс, яка змогла після народження трьох дітей повернути собі бажаний 44-й розмір одягу замість ненависного 56-го.

Заняття бодіфлексом

Перед заняттями бодіфлексом засвойте три простих правила:

  • як і в будь-якому виді спорту в бодіфлекс дуже важлива системність. Займайтеся кожен день. Знаходьте 20 хвилин і завжди пам’ятайте: регулярність — запорука успіху.
  • якщо ви страждаєте від зайвої ваги, спочатку постарайтеся зменшити обсяги всього тіла і тільки потім займайтеся окремими проблемними зонами. Використовуйте комплекс вправ на всі м’язи. А ті місця, які вас особливо хвилюють, ви обов’язково скоректуєте, але трохи пізніше. Наберіться терпіння, і все вийде.
  • якщо ви вирішили зайнятися бодіфлексом, не сідайте негайно на дієту. Рано чи пізно після будь-якої дієти вага повертається. Їжте потроху і часто. А якщо ви правильно будете займатися, то з часом Тобто вам буде хотітися набагато менше.

Вправи в бодіфлекс діляться на три типи: ізометричні (викликають напругу тільки однієї групи м’язів), ізотонічні (задіють кілька груп м’язів) і розтягуючі (вправи на еластичність м’язів). Щоб ваше тіло гармонійно розвивалося, потрібно використовувати всі три види вправ. Весь цей комплекс є в моїй методиці.

Бодіфлекс протипоказання

Обов’язково треба знати, що у бодіфлекса є і протипоказання. Це вагітність, підвищена температура тіла, глаукома, підвищений внутрішньочерепний тиск і кровотечі.

Бодіфлекс для схуднення

Жінки часто себе запитують: чому не вдається схуднути? Дійсно, є випадки, коли схуднути або дуже складно, або неможливо взагалі. Справа в тому, що бодіфлекс не призначений для натренованих людей. Він підходить саме людям із зайвою вагою. Для тих же, у кого і так всі м’язи в тонусі, бодіфлекс може служити лише для підтримки фігури. Крім того, він несумісний з рядом ліків: антидепресантами, гормональними лікувальними препаратами і в деяких випадках з протизаплідними таблетками. Також метод  дає збій через особливості метаболізму. Ефективність бодіфлекса знижується, якщо не займатися регулярно.

Це чудова методика, яка не тільки коригує фігуру. Займайтеся із задоволенням і самі відчуєте, як пройдуть головні болі, безсоння, підвищиться імунітет і поліпшується настрій. І не бійтеся, якщо ви раптом почнете позіхати або «забурчить» в животі. Це нормально. Займайтеся, і у вас неодмінно все вийде. Ми у вас віримо!

Розклад та ціни на заняття бодіфлексом

Дні тренувань:

понеділок, середа, п’ятниця

Години тренувань:

ранкове з 09:30 до 10:30 та вечірнє з 19:00 до 20:00

Ціна:

  • перше тренування — безкоштовно
  • разове заняття — 50 грн
  • ранкове та вечірнє — 250 грн/міс

 

Записатися